• https://www.facebook.com/psikofiz.yeni
 • https://twitter.com/pskalpardic/

Duyurular

 • Kurumsal Eğitimler - 08/06/2016
 • KURUMSAL EĞİTİMLER 

  Anlayışımız

  Bireyler öğrenmeye istekli doğar. Onları EĞİTMEYE çalıştıkça öğrenmeye olan dirençleri gelişir. Öğrenme arzumuz İçgüdüsel ve doğaldır. Öğrenmek zorunda bırakıldığımızda gönüllü öğrenme arzumuz kırılır ÖĞRENMEYE  BİLİNÇSİZ BİR DİRENÇ geliştirmemize neden olur.  Her eğitim konusu bir tecrübe, her tecrübenin aktarılması bir sanattır. Bu sanatı icra ederken “Zor”u kolay, estetik, doğal, akla ve kalbe birlikte hitap edebilecek şekilde verilmeli, eğlendirici ve bireyin gelişim süreçlerini tetikleyici nitelikte olmalıdır.

   

  Vizyonumuz

  Bireyin ve kurumun stratejik gelişimine katkıda bulunan değerleri kişisel gelişim araçları ile etkin kılan, eğitilen değil öğrenen bir toplumun gelişiminde ulusal ve global düzeyde kabul gören bir kuruluş olmak.

   

  Misyonumuz

  Öğrenmeyi okulun değil yaşamın bir parçası olarak algılayan bireylerin evrensel bilgileri kültürümüze özgü değerlerle bütünleştirerek kişiden kuruma ölçülebilir somut gelişim ve değişimlerinde yol açmak

   

  Kalite Anlayışımız

  “Ölçülemeyen değerler geliştirilemez” anlayışı ile katılımcıların ihtiyaçlarının belirginleşmesi ve bu ihtiyaçlarını karşılayacakları sürecin içine girerken gelişimlerini ölçebilmeleri gerekir. Bu anlayışla seminer öncesi tespitlerimiz seminer sonu değerlendirmelerimiz ve 1 ay sonra uygulama sonuçlarını değerlendirmekteyiz

   

   

  1. Maksimum Özgüven            “Hypnoticpower”

   

  Bu Programda Benim Ne İşim olur ?

  Zaman zaman can sıkıntısını çaresizlik olarak algılıyorsanız, canınız ders çalışmak istemiyor zorluyor ve istediğiniz sonucu alamıyorsanız, yapmak istediğiniz şeyle yapmak zorunda kaldığınız şeyler sizde çelişki yaratıyor ve bunaltıyorsa, iyi şeyler istiyor ancak ne istediğinizi bilmiyorsanız. Başladığınız işi yarım bırakıyorsanız, birileri şu ya da bu şekilde canınızı yakıyor duygularınızın ayarlarıyla oynuyorsa. Gerçekte yapabileceklerinizle yaptıklarınız arasındaki fark mutsuzluk yaratıyorsa bu seminerde İŞİNİZ VAR demektir.

   

  “Kontrolsüz Güç Güç Değildir”

  Bir konuda yardım istediyseniz bu cümleyi duymuşsunuzdur. “Evlat iş sende bitiyor”. Bunun farkındasınız ama bilmek yetmiyor uygulayabilmek gerekiyor. Zaman bilgi zamanı değil bilgiyi uygulayabilme zamanı. İstediğiniz bilgiyi birçok kaynaktan bulabilirsiniz. Şimdi bilgiyi uygulayabilmeyi de “Maksimum Özgüven” de bulabileceksiniz.

   

  Nasıl Bir Yolculuk?

  Bu güne kadar ihmal ettiğiniz içinize, sürprizlerle dolu bir yolculuk... Ve bu yolculukta Değerleri Tanıma, Hedef Belirleme, Kısıtlayıcı İnançları Yeniden Çerçeveleme, Motivasyon Araçlarınızı Tetikleme, Çevresel Faktörleri Lehine Çevirme, Bilinçaltının Gücünden Yararlanma, Yaşam Kontratını Değiştirme, Zaman Yönetimi, Kendine Söz Geçirme, Yaşamı Değiştiren Sihirli Sözcüklerle Tanışma ve Hayata Kazandırma, Enerji Vampirlerinden Korunma, Duygusal,Zihinsel, Fiziksel Enerjinin Dinamoları, Her Son Bir Başlangıçtır ve Her Başlangıç Bir Bir sona Gider.

   

  Özetin Özeti

  Hayatta doğru kararlar vermek, kararlarınızı besleyen kaynaklarınıza ulaşmak ve onları harekete geçirmek konusundaki çelişkilerinize bir son verilecek.

     

   

   

  2. Söz Ustası              Hypnoticspeaking

   

  Bu Programda Benim Ne İşim Olabilir?

  İş ve özel hayatınızda akılda ve yürekte iz bırakan konuşmalar yapabilmenin ayrıcalığına sahip olmuş olsaydınız şu ana kadar hayatınızda neler değişmiş olurdu? Geç kaldığınızı düşünmeyin çünkü vazgeçmek geçici sorunlarınızı kalıcı olmasına göz yummanız demektir. Şu anda yaptıklarınızdan çok daha fazlasını yapabileceğinizi görecek ve öğreneceksiniz.

   

  “Göze ve Duygulara Hitap Etmeyi Öğrenirseniz Mükemmel Konuşmacı Olursunuz”

  Bir topluluk karşısına çıktığınızda iyi bildiğiniz bir konuyu unuttuğunuz, ne yapacağınızı şaşırdığınızı veya elinizin ayağınıza dolaştığı oldu mu hiç? Toplum önünde güzel konuşanların mıknatıs özelliği vardır. Başarılı konuşmacıların özellikleri artık günümüzde deşifre edilmekte ve modellenebilmektedir.

   

  Özetin Özeti

  Konuşmaktan konuşmaya farkı yaratan “Siz”i keşfedeceksiniz. Kör alanlarınızı aydınlatacak kelimeleri etkiye dönüştüren sihir ile tanışacaksınız. Bu güç ile tanışanlar sadece kendi hayatlarını değil başkalarının da hayatını değiştirebilme öğretisine sahip olmakta bunun bu kadar kısa süre içinde olması da sizi şaşırtacak başka bir mevzuu.

   

  Nasıl Bir Yolculuk?

  İnsanları etkileyen insanların ortak özelliklerini deşifre edeceksiniz. Kendi özelliklerinizle başkalarını nasıl etkileyebileceğinizi fark edecek, zoru basitleştiren araçlarla tanışacak, plan yapmak ve sunum hazırlığının süreçlerini öğreneceksiniz,ilk izlenimden kişisel imaja, heyecan kontrolünden konuşma diplomasisine, beden dilinden, ses ve diksiyona kadar pratik olan her şeyi en pratik şekilde öğrenebileceksiniz.

   

   

  3. Bilinçaltı Değişim   -   Hypnotictrans

   

  Bu Seminerde Benim Ne İşim Var?

  Kendinizle ilgil farkındalıkları arttırdığınızda ne isteyip ne istemediğinizi ve hayatınızda neleri değiştirmek istediğinizi ve bunun için nasıl bir yol izleyebileceğiniz konusunda bir rehbere ihtiyaç duyuyorsunuz birinin size ne yapacağınızı söylemesinden ziyade iç kaynaklarınızı keşfedip bunları harekete geçirmenizle mümkün olmaktadır. Bu kaynakların gücünü ve nasıl harekete geçirilebileceğini kendi kendinize öğrendiğinizde kimseye bağımlı olmadan ve kaynağı tüketmeden tasarruf etmeye devam edebilirsiniz.

   

  “Kendi Nefsinizi Yönetebilirseniz Dünyayı yönetebilirsiniz”

  Değişmek hayatın bir parçası hayatın bir yerlerinde takılıp kalmakta kabus. Değişime direnç çok defa kişinin bilinçli ya da kasıtlı yaptığı bir davranış sonucu değildir. Bırakmak istediği bir alışkanlık, düşünce, davranış gelişmek şöyle dursun gerilemeye sebep olur. Değişimin bu kadar hızlı olduğu bir zamanda durmak bile önemli fırsatları kaçırmaya neden olur.

   

  Özetin Özeti

  Bir can sıkıntısı bile sebepsiz değildir. Vücudumuzun ve beynimizin sinyallerini tanımak ve cevap verebilmek ideal ya da mükemmel olarak tanımladığınız duruma sizi yakınlaştırır.

   

  Nasıl Bir Yolculuk?

  Bilinç ve Bilinçaltı kavramlarını tanıyacak

  Alışkanlıkların nasıl oluştuğunu ve nasıl değiştirilebileceğini öğrenecek

  İnanç sistemlerinizde “kısıtlayıcı inançlarınızı” değiştirebilecek

  Özgüven ve huzur ve hayattaki beklentileriniz arasında bir denge oluşturabilecek

  Kendi kendinizi motive edebilmenin yolları bilecek

  Zorlandığınız şeyleri daha kolay yapabileceksiniz.

   

   

  4. İşdünyasında Gelişim

  • İşte Başarı Evde Terör

  Amacı:

  İşte başarıyı hedefleyip aileyi ihmal eden ancak bu durumun mazeretleri içinde çelişkiye düşen iş adamlarının ve işkadınlarının yaşadıkları stresi bir nebze izleyebilecekleri eğlendirici ve öğretici kişisel gelişim semineridir.

   

  • %100 Konsantrasyon ve Duygusal Arınma

   

  Amacı:

  Çalışanların en önemli sorunu konsantrasyon ve duygusal gelgitlerin iç-dış dengelerini tehdit etmeleri. Bu durumda grup çalışması olarak yaptığımız uygulamada zihinsel ve duygusal arınmayla birlikte işe odaklanma performanslarında belirgin düzeyde arttıracak uygulama yapıyoruz.

   

  • NPU(Nöro-Psikolojik Uyumlanma)

   

  Amacı:
  - Zihinsel Entegrasyon
  - Dikkat-Algı ve Zamanlama
  - Bireysel Sorun Çözme Ve Soruna Müdahale Yöntemleri
  - Stres Yönetimi ve Müdahale Yöntemleri
  - Motivasyon
  - Performans Yönetimi(Performans arttırma)

   

  • Beden Dili Eğitimi ve İletişim Teknikleri

  Amacı:
  - İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi
  - Beden Dili Teknikleri
  - Etkili Konuşma ve Sunum Teknikleri
  - Beden Dili ile Kabullendirme
  - Hipnotik Beden Dili
  - İnsan İlişkileri, İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi
  - Kurum içi İletişim ve Beden Dili
  - Etkili Konuşma ve Sunum Teknikleri
  - Kişisel İmaj Oluşturma
  - Müşteri ilişkileri iletişimi
  - Pazarlama ve sunum iletişimi teknikleri  5. Hipnotik Pazarlama              Hypnoticmarketing

   

  Bu Programda Benim Ne İşim Olabilir?

  Yıllardır onca pazarlama eğitimi ve tekniği gördük ama kişilerin bir ürün yada hizmete yönelmelerinde ki isteklerini bilinçdışı zihinleriyle karar verdiklerini biliyor muyduk? Bu anlamda pazarlamanın  bilinç altı düzeyde  ikna yönlerini, hipnoz ile isteklendirmeyi başarmayı öğrenmeyi elbette isteriz.

   

  “12 hipnoz dil kalıbı ile evet yanıtı alabilmek”

   

  Eğer kişilerin karar mekanizmalarını yönlendiren bilinçaltlarına girebilirseniz, bir köre bile gözlük satabilirsiniz. Öyle ki bilinç altının dilini deşifre edebilirseniz, müşterilerinizden alacağınız yanıt muhakkak “evet” olacaktır. Bunu sağlayan Milton Erickson‘ın hipnoz yöntemleri ile geliştirilen 12  hipnotik evet dil kalıbını öğrenmeniz kolay bir pazarlama yöntemi olacaktır.

   

  Özetin Özeti

  Önce ihtiyacı yarat ya da farkına vardır, ardından ihtiyacı gider ve hem şükran hem para kazan. Çünkü “her istek bir ihtiyaçtan dolayısıyla bir eksiklikten doğar”. Müşterilerinizin, eksiklerini bilinçaltı düzeyde fark ettrip isteklenmelerini sağladığınızda daha koyla ve süreklilik sağlayan bir pazarlama yapabilirsiniz.

   

  Nasıl Bir Yolculuk?

  Hipnoz ve bilinçaltı yönlendirme teknikleri ile eğitilirken hem keyif alacak, hem de yeni bir donanıma sahip olacaksınız.

  Hipnozun saklı dünyasına gireceksiniz.

  Etkili bir üslubunuz olacak.

  Mıknatıs bir konuşmacı olacaksınız

   

  Duyuru Arşivi

 • Psikolojinin Hormonel Sebepleri
 • HİPNOZLA ZAYIFLAMA GRUP TERAPİSİ - ANKARA
 • Tırnak Yeme
 • Hipnozla 6 ayda 40 kilo'yu nasıl verdi?
 • HİPNOZLA ZAYIFLAMA
 • İlişki ve Evlilik Grup Terapileri başladı!
 • Habertürk Yazı Dizisi (Eş cinayetleri)
 • Adli Psikoloji Panelinden
 • Çocuğunuz Size Ne Anlataıyor?
 • HIZLI TEST ÇÖZME TEKNİKLERİ ve HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ
 • 2-3 Ekim Grup Terapisi
 • EFT Kursu
 • NLP Diploma Eğitimi
 • Grup Seanslarımız Başladı!
 • Diksiyon Eğitimi Kayıtlarımız Başladı
 • Sınav Kaygısı Seansları Başladı
 • Ruhsal Detoks Gezileri Başladı
 • NLP Practitioner Kursu • Randevu Hattı

      

   0312 441 24 26

   0542 575 71 15

  Takvim
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi2
  Bugün Toplam100
  Toplam Ziyaret426922